whatsapp

Efol Protez Göz Merkezi Hakkında

“EFOL PROTEZ GÖZ MERKEZİ” olarak araştırma ve deneyimlerimiz ışığında en mükemmele ulaşmak gayesi ile 1975 yılında üretimimize başladık. Türkiye de ilk defa kişiye özel hareketli kırılmayan protez göz uygulamasını yapan ilk kuruluş olmaktan onur ve gurur duymaktayız protez göz yapımı uzmanlık sabır hassasiyet gerektiren bir iştir. Protezlerimizde guaj vs boya kullanılmamaktadır kendi buluşumuz olan tamamen ithal olan renkli Metil Metakrilat maddesiyle homojen olarak çalışılmaktadır

Böylece renkte deniz suyundan güneşten vs dış etkenlerden etkilenme renkte değişiklik solma gibi bir durumla karşılaşılmaz boyama yapmadan bu şekilde protez uygulaması yapan yine ilk ve tek firmayız kullandığımız tüm ürünler “CE” belgeli ve onaylı ürünlerdir. Protezin bitim aşaması kadar tamamlandıktan sonraki durumuda çok önemlidir çapaklanma kızarıklık yanma batma gibi reaksiyonların yaşanmaması gerekir. Bunlar için senelerdir daima en iyisini yapmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aydınlık Geleceğinizin Işıltılı Görüntüsü Ardındaki İsim Efol & Protez Göz Merkezi

Misyonumuz

Ürünlerimizi geliştirerek Protez Göz, bakım ve hijyen ürünleri alanında hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek. Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak. Kalite çizgisinden,fark yaratan EFOL markasını tüm dünyaya ismiyle aranılan bir noktaya getirmek.

Vizyonumuz

Bütün aşamalarda üstün iş ahlakına uymak ve dürüst çalışma ilkelerini bağlı kalmak.Faaliyet gösterdiğimiz alanda,en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla,ürün ve hizmetten taviz vermeden,çalışarak el birliğiyle başarıya ulaşmak.Profesyonellikle huzurlu bir iş ortamını birleştirerek, çalışmak ve idealleri yakalamak için her gün bir adım daha atmak.

Bilgi İçin Bize info@efolprotez.com Adresinden Ulaşabilirsiniz.